PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1396/3/5

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
تاکيد رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين بر نقش همکاران شعب در تسهيل و تسريع ارايه خدمات به مشتريان

تاکيد رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين بر نقش همکاران شعب در تسهيل و تسريع ارايه خدمات به مشتريانرئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين با حضور در شعب غدير و سپهبد قرني ضمن ديدار و گفت‌وگو با کارکنان اين دو شعبه، بر ارايه خدمات سريع و آسان به مشتريان تاکيد کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين دو بازديد گزارشي از وضعيت عملکرد اين دو شعبه به اطلاع رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين رسيد.
سيامک دولتي در اين ديدارها ضمن تاکيد بر ارايه خدمات با کيفيت به مشتريان اين بانک گفت: بانک اقتصادنوين همواره در سال‌هاي گذشته ارايه خدمات مناسب به مشتريان را در دستور کار داشته و اين استراتژي بانک تغييرناپذير خواهد بود.
دولتي همچنين ضمن توجه خاص به بررسي مسايل ريالي شعب، در خصوص تسهيل امور ارزي مشتريان تاکيد و توجه همکاران ارزي را به ارتقاي دانش خود در زمينه دستورالعمل‌ها به منظور تسريع در انجام امور و پاسخگويي به مشتريان شد.

در جمع سرپرستان شعب مناطق صورت گرفت؛ تاکيد رئيس هيئت مديره بانک اقتصادنوين بر رعايت بهداشت اعتباري در اعطاي تسهيلات

در جمع سرپرستان شعب مناطق صورت گرفت؛ تاکيد رئيس هيئت مديره بانک اقتصادنوين بر رعايت بهداشت اعتباري در اعطاي تسهيلات با هدف تبيين اهداف و برنامه‌هاي سال 96، نشست مشترک رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين با مديران امور شعب و حقوقي، سرپرستان مناطق شعب سراسر کشور و مديرعامل و رئيس هيات مديره شرکت پرداخت نوين آرين برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سيامک دولتي رئيس هيت مديره اين بانک در اين نشست گفت: در سال جاري بايد فکر جديد و همت عالي داشته باشيم تا وضعيت بهتري را در بانک تجربه کنيم.
وي با اشاره به نقش مهم و تعيين کننده همکاران در دست‌يابي به وضعيت بهتر اظهار داشت: موفقيت هر سازماني در گرو انگيزه پرسنل است، اگر پرسنل ناراضي باشند، موفقيت سازماني حاصل نمي‌شود، در حالي که همکاران مي‌توانند با تلاش و انگيزه خود بانک را در مسير توسعه قرار دهند.
وي با اشاره به اينکه پرسنل بايد به افزايش منابع به عنوان وظيفه اصلي‌شان در شعبه بنگرند، بر جذب منابع بيشتر و اهميت در تدوام موفقيت بانک تاکيد کرد و افزود: هر موفقيتي نيازمند همدلي است و اين همدلي مي‌بايست در تمامي شعب به وضوح احساس شود و پرسنل صف و ستاد به نحو شايسته با يکديگر تعامل سازنده داشته باشند.

برگزاري نشست اعضاي هيات مديره با مديران ارشد بانک اقتصادنوين با هدف تبيين اهداف عملياتي

برگزاري نشست اعضاي هيات مديره با مديران ارشد بانک اقتصادنوين با هدف تبيين اهداف عملياتينشست اعضاي هيات مديره با مديران ارشد بانک اقتصادنوين با هدف تبيين اهداف عملياتي اين بانک در سال جاري برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين نشست که با حضور اعضاي هيات مديره، معاونين، مديران، روساي ادارات، سرپرستان شعب مناطق تهران و شهرستان‌ها و مديران عامل شرکت‌هاي وابسته اين بانک برگزار شد، سيامک دولتي رئيس هيات مديره اين بانک طي سخناني با اشاره به اهميت پيشبرد اهداف بانک گفت: در طي سال‌هاي اخير استانداردهاي بين‌المللي در نظام بانکي کشور پياده‌سازي شده است، در چنين شرايطي لازم است با همدلي و همراهي همه ارکان بانک بتوانيم بانک را در مسير تحقق اهداف پيش ببريم.
وي اظهار داشت: در استانداردهاي جديد ابلاغي براي تهيه صورت‌هاي مالي ضرورت‌هايي وجود دارد که بايد به دقت پياده‌سازي و اجرا شود.
رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين افزود: بانک اقتصادنوين با هدف تسهيل ارايه خدمات به مشتريان نسبت به ارايه سبد کاملي از خدمات پولي و مالي اقدام کرده که اين روش مورد استقبال مشتريان بانک قرار گرفته است.

آغاز عمليات اجرايي احداث بيست و ششمين مدرسه "مهر نوين" در شهرستان فيروزکوه

آغاز عمليات اجرايي احداث  بيست و ششمين مدرسه "مهر نوين" در شهرستان فيروزکوهکلنگ احداث بيست و ششمين مدرسه "مهر نوين" در شهرستان فيروزکوه استان تهران به زمين خورد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، همزمان با اعياد شعبانيه و با هدف توسعه دانايي، طي مراسمي با حضور مقامات ارشد شهرستان فيروزکوه، مديران سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس کشور و مديران بانک اقتصادنوين عمليات اجرايي احداث بيست و ششمين مدرسه بانک اقتصادنوين با نام "مهر نوين" آغاز شد.
در اين مراسم محمد رضا بنار مديرکل آموزش و پروش شهرستان فيروزکوه ضمن تشکر از اين اقدام خداپسندانه بانک اقتصادنوين با اشاره به مشکلات و کمبودهاي شهرستان فيرزوکوه در حوزه توسعه و تجهيز مدارس به اقدامات انجام شده و در دست انجام در اين شهرستان اشاره کرد و ابراز اميدواري کرد با احداث اين مدرسه بخشي از مشکلات دانش‌آموزان و معلمان اين شهرستان مرتفع گردد.

تصويب صورت‌هاي مالي سال 1395 شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين در مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام

تصويب صورت‌ها ي مالي سال 1395 شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين در مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهامدر ادامه برگزاري مجامع شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين، مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين برگزار و صورت‌هاي مالي اين شرکت براي سال مالي منتهي به 30 اسفند ماه 1395 به تصويب رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور 100 درصدي سهامداران شرکت برگزار شد ابراهيم جليليان مديرعامل شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين طي سخناني گفت: شرکت طبق اساسنامه در بخش‌هاي اعتباري خدمات متنوعي به مشتريان ارايه مي‌کند که از جمله اين خدمات مي‌توان به ارزيابي املاک و مستغلات، اعتبارسنجي اشخاص حقيقي و حقوقي، برآورد اعتبار ضامن، تهيه طرح توجيهي سرمايه‌گذاري، نظارت بر طرح‌ها و کالاهاي زير کليد اشاره کرد.
وي گفت: در سال گذشته بيش از 12 هزار و 800 مورد خدمت در اين بخش‌ها به مشتريان ارايه شده است که حدود 9 درصد نسبت به سال قبل از آن افزايش نشان مي‌دهد.
جليليان در ادامه به ساختار نيروي انساني اين شرکت اشاره کرد و گفت: با توجه به اهميت سرعت در انجام خدمات کارشناسي، پيش‌بيني‌هاي لازم براي استقرار کارشناسان شرکت در ساير شهرها و مراکز استان‌ها صورت گرفته به طوري که تعداد زيادي از کارشناسان ارزيابي شرکت در سرپرستي‌هاي تهران و استان‌ها مستقر شده‌اند.

رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين تسهيل و روان سازي ارايه خدمات ارزي زمينه رضايت‌مندي مشتریان اين بخش را فراهم مي‌کند

رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين تسهيل و روان سازي ارايه  خدمات ارزي زمينه رضايت‌مندي متشريان اين بخش را فراهم مي‌کندرئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين گفت: تسهيل و روان سازي ارايه خدمات ارزي زمينه رضايت‌مندي مشتريان اين بخش را فراهم مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سيامک دولتي در جمع همکاران مديريت بين‌الملل، مدير امور شعب و مسئولين ارزي شعب سراسر کشور اين بانک با اشاره به لزوم دقت عمل در اين بخش گفت: تعاملات بانکي بين‌المللي پيچيدگي‌هاي خاص خود را دارد که اين پيچيدگي‌ها ايجاب مي‌کند همکاران فعال در اين بخش ضمن آگاهي از مقررات و قوانين داخلي و بين‌المللي بر بخش نامه‌ها و دستورالعمل‌هاي صادره از سوي نهادهاي ذي‌صلاح از جمله بانک مرکزي جمهوي اسلامي ايران نيز اشراف کامل داشته باشند.
وي اظهار داشت: پايبندي به قوانين لازمه فعاليت در نهادهاي پولي و مالي از جمله بانک‌ها است و با توجه به حساسيت هاي موجود در تعاملات بين‌المللي ضريب اين حساسيت در حوزه ارز و بين‌الملل دو چندان است.

برگزاري مجامع عمومي عادي ساليانه و فوق‌العاده شرکت تامين سرمايه نوين با رشد 100 درصدي عملکرد در سال 95

برگزاري مجامع عمومي عادي ساليانه و فوق‌العاده شرکت تامين سرمايه نوين با رشد 100 درصدي عملکرد در سال 95مجامع عمومي عادي ساليانه و فوق‌العاده شرکت تامين سرمايه نوين با حضور 100 درصد سهامداران برگزار و صورت‌هاي مالي منتهي به پايان اسفند ماه 1395 اين شرکت به تصويب رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين جلسه با حضور مديريت نظارت بر نهادهاي مالي سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس شرکت و نمايندگان سهامداران از جمله مجموعه بانک اقتصادنوين، سرمايه‌گذاري غدير، گروه صنايع بهشهر، سرمايه گذاري ساختمان ايران، موسسه اعتباري ملل و نمايندگان ديگر سهامداران تشکيل شد.
در اين جلسه دکتر نادي، مديرعامل شرکت تامين سرمايه نوين، اقدامات و دستاوردهاي گروه تامين سرمايه نوين را در سال 95 تشريح کرد.
وي ضمن تاکيد بر هماهنگي و همكاري موثر بين هيات مديره، مديران و كاركنان شركت و تشكر از آنان، انتشار اولين صکوک اجاره و اولين اوراق تامين مالي دولت در بازار سرمايه را تجربه موفقي براي دولت و بازار سرمايه دانسته و اين اقدام را سرآغاز استفاده از ساير روش‌هاي تامين مالي دولت از بورس عنوان نمود.

رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين بر حمايت از مشتريان تاکيد کرد

رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين بر حمايت از مشتريان تاکيد کردسيامک دولتي رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين، از شعبه مرکزي بانک اقتصادنوين بازديد کرد و ضمن ديدار با يکايک همکاران اين شعبه، به اهميت و نقش اعطاي تسهيلات خرد و حمايت از مشتريان تاکيد کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، دولتي با اشاره بر نقش مؤثر نهادهاي مالي بر توسعه اقتصادي کشور گفت: با توجه به اينکه بنگاه‌هاي کوچک و متوسط از عمده عوامل ايجاد اشتغال محسوب مي‌شوند، بنابراين ما با اعطاي تسهيلات خرد به صنايع توليدي و حمايت از مشتريان مي‌توانيم سهم بسزايي در رونق توليد و اشتغال و رشد اقتصادي کشور ايفا کنيم.
وي با اشاره بر لزوم پيگيري جدي وصول مطالبات معوق، بر رعايت بهداشت اعتباري به عنوان الگوي اصلي بهره‌وري تاکيد و بيان کرد: توجه به بهداشت اعتباري از الگوهاي پايه‌اي سودآوري و بهره‌وري است و زمينه را براي هدايت منابع مالي در مسير صحيح فراهم مي‌کند.

با آغاز احداث 3 مدرسه جديد تعداد مدارس بانک اقتصادنوين در مناطق محروم به 25 باب رسيد

با آغاز احداث 3 مدرسه جديد تعداد مدارس بانک اقتصادنوين در مناطق محروم به 25 باب رسيدهمزمان با اعياد شعبانيه و در راستاي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي در حوزه آموزشي، کلنگ احداث سه مدرسه جديد بانک اقتصادنوين به زمين زده شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصاد نوين، با آغاز احداث اين مدارس تعداد مدرسه‌هاي بانک اقتصادنوين به 25 باب رسيد که از اين تعداد 13 باب در حال ساخت و 12 مدرسه نيز در حال خدمت‌رساني به کودکان اين سرزمين در حوزه آموزش است.
مدارس اقتصادنوين در استان کرمانشاه در دو روستاي نوروزآباد و سررود شهرستان جوانرود استان کرمانشاه و روستاي رش‌وان‌لو شهرستان شيروان استان خراسان شمالي احداث خواهد شد که در مراسم‌هاي جداگانه با حضور جمعي از مسئولان بانک اقتصادنوين به همراه مقامات ارشد شهرستان‌هاي جوانرود و شيروان، مديران سازمان نوسازي و تجهيز مدارس، نمايندگان مجمع خيرين مدرسه ساز و تعداد کثيري از دانش آموزان و اهالي اين روستاها، کلنگ ساخت اين مدارس به زمين زده شد.

همزمان با اعياد شعبانيه و روز معلم، کلنگ احداث دو مدرسه جديد بانک اقتصادنوين با هدف توسعه دانايي به زمين زده شد

همزمان با اعياد شعبانيه و روز معلم، کلنگ احداث دو مدرسه جديد بانک اقتصادنوين با هدف توسعه دانايي به زمين زده شدهمزمان با اعياد شعبانيه و روز معلم، کلنگ احداث دو مدرسه جديد بانک اقتصادنوين در غرب کشور به زمين زده شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، طي دو مراسم جداگانه و در راستاي ايفاي مسئوليت اجتماعي و با هدف توسعه دانايي، احداث دو مدرسه جديد نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران در روستاي رزاب سروآباد مريوان و روستاي افراسياب حسين آباد سنندج آغاز شد.
در آيين کلنگ‌زني اين مدارس جمعي از مقامات و مسئولين استان‌ کردستان، مقامات بانک اقتصادنوين و تعدادي کثيري از دانش‌آموزان و اهالي اين روستاها حضور داشتند.
بانک اقتصادنوين با موافقت سهامداران تاکنون در مناطق محروم کشور مدارس متعددي احداث کرده که اين اقدامات از سوي ساير بنگاه‌هاي اقتصادي به عنوان الگو مورد توجه قرار گرفته است. اين بانک در کنار حضور موثر در بازار پولي و مالي کشور، در ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي خود اقدامات موثري داشته که ساخت مدرسه در مناطق محروم از جمله اقدامات مهم و تعيين کننده اين بانک در اين بخش به شمار مي‌رود.

صفحه: بعدي 1

تعداد اقلام اطلاعاتي در اين بخش : 1260
درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

  سال اقتصاد مقاومتي؛ توليد - اشتغال گرامي باد
اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
جشنواره کارت هديه
فروش آنلاين کارت هديه
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
موبايل بانک
 خدمات بانكداري الكترونيكي
 باشگاه وفاداري نوين
مناقصه و مزايده‌هاي بانک
امور سهامداران
مباره با پولشويي
شرکت ارتباطات آواي سلام مهر نوين
گاري نوين
  معاملات برخط سهام
نقشه جغرافيايي شعب
 پليس فتا
 آمار بازديدكنندگان