PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1396/5/3

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
معرفي جديدترين محصولات و خدمات شرکت پرداخت نوين در نمايشگاه الکامپ

به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، محل غرفه شرکت پرداخت نوين در اين نمايشگاه که از روز جمعه 30 تير تا روز دوشنبه 2 مرداد در محل دايمي نمايشگاه‌هاي تهران برگزار مي‌شود در سالن 31A غرفه 138 قرار دارد.
شرکت پرداخت نوين از جمله شرکت‌هاي مجموعه گروه اقتصادنوين به شمار مي‌رود که با هدف توسعه و گسترش شبکه بانکداري الکترونيکي در سال 1385 تاسيس شد.
اين شرکت با برخـورداري از تجربه چندين ساله و دانش و تخصـص مديران و کارکنان خود که بزرگ‌ترين سـرمايه اين شرکت به شمار مي‌روند، به عنوان يک گروه توانمند در ارائه خدمات متنوع در حوزه بانکداري الکترونيک شناخته مي‌شود که از جمله اين خدمات مي‌توان به نصب، راه‌اندازي و راهبري دستگاه‌هاي پايانه فروش با قابليت پذيرش کارت‌هاي عضو شبکه شتاب Online و Offline، دستگاه‌هاي خودپرداز، دستگاه‌هاي کيوسک خدمت‌رساني و .... اشاره کرد.

معاون اعتبارات و بين‌الملل بانک اقتصادنوين: توجه به الگوي شعبه محوري رضايت‌مندي مشتريان را به همراه خواهد داشت

معاون اعتبارات و بين‌الملل بانک اقتصادنوين: توجه به الگوي شعبه محوري رضايت‌مندي مشتريان را به همراه خواهد داشتمعاون اعتبارات و بين‌الملل بانک اقتصادنوين با تاکيد بر اهميت کيفي سازي خدمات ارايه شده به مشتريان اين بانک گفت: شعب بانک کانال ارايه خدمات بانکي به شمار مي‌روند، لذا لازم است که در برنامه‌ريزي‌ها و سياست‌گذاري‌هاي بانک به عنوان "محور برنامه‌ريزي" مورد توجه قرار گيرند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، نصرت‌اله شهبازي در حاشيه بازديد از شعبه اسفنديار اين بانک گفت: شعبه محوري، الگويي است که توجه به آن علاوه بر افزايش کارايي خدمات بانک، رضايت‌مندي مشتريان را نيز به همراه خواهد داشت.
وي اظهار داشت: در شرايط حاکم بر نظام بانکي لازم است با تسهيل روند ارايه خدمات بانکي، شرايط را به گونه‌اي فراهم کنيم که خدمات به صورت ساده و آسان در اختيار مشتريان قرار گيرد.
عضو هيات مديره بانک اقتصادنوين، در ادامه ضمن تاکيد بر لزوم بکارگيري روش‌هاي موثر براي کاهش حجم مطالبات معوق در نظام بانکي گفت: يکي از روش‌هاي ساده براي کنترل رشد مطالبات معوق بهداشت اعتباري است که بايد توسط همه بخش‌هاي مرتبط مورد توجه قرار گيرد.

آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه بانک اقتصادنوين (سهامي عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملي 10102194601

مجمع عمومي عادي ساليانه بانک اقتصادنوين براي بررسي عملکرد سال مالي منتهي به 1395.12.30، رأس ساعت 15 روز شنبه مورخ 1396.04.31 در محل مجموعه سالن‌هاي همايش‌ و مراسم صدرا، بـه نشاني تهران، خيابان ملاصدرا، خيابان شيخ بهايي جنوبي، جنب مسجد بقية ا... (عج)، سالن همايش‌هـاي صدرا؛ تشکيل مي‌گردد.
بدينوسيله از کليه صاحبان محترم سهام بانک يا نمايندگان قانوني آنان دعوت مي‌نمايد، به ‌منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع عمومي مذکور؛ در يکي از روزهاي دوشنبه موّرخ 1396.04.26 و سه‌شنبه موّرخ 1396.04.27 از ساعت 8:30 صبح الي 15:30 با در دست داشتن مدارک مالکيت سهام يا مستندات نمايندگي / وکالت/ ولايت/ قيمومت و کارت شناسايي معتبر به اداره امور سهامداران بانک، به نشاني تهران، خيابان آفريقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش خيابان برادران شريفي، پلاک 2، طبقه دوم مراجعه فرمايند.
تلفن مستقيم اداره امور سهامداران: 84612050
ضمناً ترتيبي اتخاذ ‌شده است‌ که بجز ايام مذکور، برگه ورود به جلسه، از ساعت 14 روز برگزاري مجمع (1396.04.31) نيز در نشانـي صدرالذکر، به حضور سهامداران محترم ارائه گردد.

قابل توجه سهامداران محترم بانک اقتصادنوين (شرکت سهامي عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملي 10102194601

بدينوسيله شرايط لازم ناشي از الزامات قانوني براي مشارکت و حضور سهامداران محترم در جلسات مجامع عمومي بانک به شرح ذيل به ‌اطلاع و استحضار مي‌رسد:
1- همراه داشتن کارت ملي داوطلبان شرکت در جلسات مجامع عمومي الزام قانوني داشته و بدون ارايه کارت ملي حضور سهامداران محترم در جلسات مجامع عمومي ميسر نخواهد بود.
2- داشتن اصل معرفي‌نامه با سربرگ شخصيت حقوقي ذيربط و امضاي آن توسط صاحبان مجاز امضا و ممهور به مهر معرف به انضمام تصوير آخرين روزنامه رسمي مبيّن و مؤيد صاحبان امضاي مجاز و ارايه کارت ملي، شرط لازم و قانوني نمايندگان محترم سهامداران حقوقي است و بدون تأمين و تمهيد شرايط مذکور، حضور نمايندگان محترم سهامداران حقوقي در جلسات مجامع عمومي ميسر نخواهد بود.

اداره امور سهامداران- بانک اقتصادنوين


رشد 27 درصدي صدور کارت اعتباري بانک اقتصادنوين در پايان خرداد 96

به منظور افزايش توان خريد و با هدف افزايش رضايت‌مندي مشتريان صدور کارت‌هاي اعتباري بر اساس دستورالعمل‌هاي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران در بانک اقتصادنوين در دستور کار قرار دارد که اين خدمت با استقبال مشتريان اين بانک در سراسر کشور مواجه شده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين راستا تعداد کارت‌هاي اعتباري صادره اين بانک در پايان خرداد ماه سال جاري نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن 27 درصد رشد نشان مي‌دهد.
همچنين تعداد کاربران خدمات تلفن بانک، اينترنت بانک، پيام کوتاه بانکي و موبايل بانک اقتصادنوين در پايان خرداد از مرز 4 ميليون 300 هزار نفر گذشت که نسبت به تعداد کاربران اين چهار خدمت در پايان خرداد 95 بيش از 15 درصد رشد نشان مي‌دهد. علاوه بر اين تعداد خودپردازهاي فعال بانک اقتصادنوين در پايان خرداد به يک‌هزار و 87 دستگاه رسيد که با توجه به تعداد شعب اين بانک، بخش عمده‌اي از اين دستگاه‌ها در خارج از شعب بانک اقتصادنوين قرار دارد و خدمات متنوعي به دارندگان کارت‌ها شبکه شتاب ارايه مي‌کند.

با هدف اعطاي تسهيلات به خريداران واگن‌هاي مسافربري و باربري؛ تفاهم‌نامه همکاري شرکت ليزينگ اقتصادنوين با شرکت واگن پارس مبادله شد

با هدف اعطاي تسهيلات به خريداران واگن‌هاي مسافربري و باربري؛ تفاهم‌نامه همکاري شرکت ليزينگ اقتصادنوين با شرکت واگن پارس مبادله شدتفاهم‌نامه همکاري شرکت ليزينگ اقتصادنوين با شرکت واگن پارس به‌منظور اعطاي تسهيلات به خريداران واگن‌هاي مسافربري و باربري امضاء گرديد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مهندس محمدکاظم، مديرعامل شرکت ليزينگ اقتصادنوين، درباره مبادله اين تفاهم‌نامه گفت: صنعت ليزينگ به پشتوانه برخورداري از طراحي انواع مدل‌هاي علمي يکي از مهمترين ابزارهاي مالي براي بازسازي، نوسازي و توسعه شبکه‌هاي حمل‌ونقل زميني، ريلي، هوايي و دريايي در جهان است که اين شرکت نيز با توجه به استراتژي و رويکردهاي بانک اقتصادنوين مبتني بر متنوع سازي خدمات بانکي، مدل "ليزينگ سبز" که مورد تاييد سازمان‌ها و نهادهاي داخلي و بين‌المللي از جمله بنياد جهاني انرژي و سازمان محيط زيست قرار گرفته، طراحي نموده است.
وي با اشاره به اينکه از سال 1393 تاکنون اين شرکت در چارچوب يک تفاهم‌نامه سه جانبه با بانک اقتصادنوين، سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي کشور، در بازسازي و نوسازي ناوگان حمل‌ونقل جاده‌اي کشور مشارکت فعال نموده و تاکنون بيش از 2500 دستگاه انواع کاميون، کاميونت، اتوبوس و تاکسي بين شهري جديد را جايگزين خودروهاي فرسوده نموده است، گفت: نوسازي ناوگان حمل‌ونقل جاده‌اي علاوه بر حمايت از صنايع داخلي و اثربخشي در ايجاد اشتغال مستقيم و غيرمستقيم، کاهش آلاينده‌هاي زيست محيطي، بهينه‌سازي مصرف سوخت و کاهش مرگ و ميرهاي ناشي از تردد خودروهاي فرسوده در جاده‌هاي کشور، موجب هدايت حدود پنج هزار ميليارد ريال منابع مالي به سوي بخش‌هاي مولد در صنايع مختلف شده است.

از سوي بانک مرکزي، بانک اقتصادنوين عامل توزيع سکه نيکل شد

بانک اقتصادنوين به عنوان بانک عامل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، انواع پول خرد (سکه‌هاي نيکل و اسکناس کارکرده) توزيع مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، هفت شعبه اين بانک در تهران انواع سکه‌هاي نيکل و اسکناس‌هاي 10 و 20 هزار ريالي کارکرده توزيع مي‌کنند که همشهريان عزيز مي‌توانند با مراجعه به اين شعب نسبت به دريافت سکه و يا اسکناس مورد نظر خود اقدام نمايند.
شعب صادقيه، 17 شهريور، نازي‌آباد، شهران، هفت تير، فلکه دوم تهرانپارس و شهرري، شعب منتخب بانک اقتصادنوين هستند که انواع پول خرد و اسکناس کارکرده را توزيع مي‌کنند.

رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين: معرفي خدمات و محصولات جديد اقتضاي بازار رقابتي بانکي است

رئيس  هيات مديره بانک اقتصادنوين: معرفي خدمات و محصولات جديد اقتضاي بازار رقابتي بانکي استرئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين گفت: شرايط رقابتي حاکم بر نظام بانکي ايجاب مي‌کند که بانک اقتصادنوين در کنار ارايه خدمات و محصولات با کيفيت به مشتريان، با معرفي خدمات و محصولات جديد و خلاقانه زمينه رضايت‌مندي بيشتر مشتريان را فراهم کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سيامک دولتي در جمع اعضاي هيات مديره، معاونين و مديران ستادي اين بانک طي سخناني تاکيد کرد: بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران پايه‌گذار تغييرات بنيادي و کيفي در نظام بانکي کشور بوده و علاوه بر اين در طي سال‌هاي فعاليت خود همواره کوشيده با درک فضاي رقابتي و با در نظر گرفتن نيازهاي مشتريان، نسبت به معرفي محصولات و خدمات جديد اقدام کند.

مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت ليزينگ اقتصادنوين برگزار شد

مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت ليزينگ اقتصادنوين برگزار شدمجمع عمومي عادي صاحبان سهام براي بررسي و تصويب عملکرد شرکت ليزينگ اقتصادنوين در سال 1395 با حضور مدير سرمايه‌گذاري و امور شرکت‌هاي بانک اقتصادنوين، حسابرس و بازرس قانوني شرکت و مديرعامل و اعضاي هيأت مديره اين شرکت برگزار و گزارش عملکرد و صورت‌هاي مالي اين شرکت پس از قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانوني به تصويب رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در اين مراسم مهندس محمدکاظم، مديرعامل شرکت ليزينگ اقتصادنوين با ارائه گزارشي جامع از فعاليت‌هاي شرکت در سال گذشته، به چگونگي مراحل تمديد مجوز پنج ساله اين شرکت تا سال 1400 توسط بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران اشاره کرد و گفت: شرکت ليزينگ اقتصادنوين به پشتوانه فعاليت‌هاي حرفه‌اي مبتني بر پشتوانه علمي و عملي و برنامه‌ريزي‌هاي استراتژيک سه ساله عملياتي در حوزه‌هاي مختلف، ارتقاي آموزش و مهارت‌هاي نيروي انساني، متنوع سازي محصولات و ارائه خدمات سيستمي به مشتريان و مديريت کاهش ريسک عملياتي تنها شرکت ليزينگ در اين صنعت مي‌باشد که مجوز فعاليت ليزينگ هواپيما را به همراه تمديد مجوز صادره از بانک مرکزي دريافت کرد.

براي دو سال آينده "اقتصادنوين" رئيس کميسيون کارت بانک‌هاي خصوصی کشور شد

براي دو سال آينده "اقتصادنوين" رئيس کميسيون کارت بانک‌هاي خصوصي کشور شددر اولين جلسه کميسيون کارت بانک‌هاي خصوصي کشور در سال 96، رياست اين کميسون با نظر اکثر نمايندگان بانک‌هاي خصوصي به سرپرست مديريت بازار و توسعه مشتريان بانک اقتصادنوين رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين جلسه که با هدف تعيين رئيس، نايب رئيس و دبير کميسيون کارت بانک‌هاي خصوصي کشور برگزار شد و بيش از 40 تن از نمايندگان بانک‌هاي خصوصي حضور داشتند، با راي اکثريت، مجددا علي کبيري رئيس فعلي کميسون کارت بانک‌هاي خصوصي کشور، به رياست اين کميسيون منصوب شد. همچنين نازيلا آستاني‌نژاد از بانک کارآفرين نيز به عنوان نايب رئيس کميسيون و کمال نيک‌سيرت از بانک اقتصادنوين به عنوان دبير براي دوسال ديگر انتخاب شدند.
در اين نشست ابتدا کبيري به تشريح وضعيت فعلي کميسيون کارت بانک‌ها پرداخت و با اشاره به نواقص و ضعف‌هاي موجود در اين کميسيون، بر تعامل بيشتر بانک‌ها براي افزايش دانش در خصوص خدمت کارت اعتباري، بهره‌برداري صحيح از فرصت‌ها و به اشتراک گذاشتن دانش بين يکديگر تاکيد کرد.

صفحه: بعدي 1

تعداد اقلام اطلاعاتي در اين بخش : 1274
درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

  سال اقتصاد مقاومتي؛ توليد - اشتغال گرامي باد
اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
جشنواره کارت هديه
فروش آنلاين کارت هديه
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
موبايل بانک
 خدمات بانكداري الكترونيكي
 باشگاه وفاداري نوين
مناقصه و مزايده‌هاي بانک
امور سهامداران
مباره با پولشويي
شرکت ارتباطات آواي سلام مهر نوين
 گروه مالي اقتصادنوين
گاري نوين
  معاملات برخط سهام
نقشه جغرافيايي شعب
 پليس فتا
 آمار بازديدكنندگان