PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1396/2/3

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
به همت بانک اقتصادنوين و همزمان با روز جهاني زمين پاک حاشيه رودخانه جاجرود پاکسازي شد

به همت بانک اقتصادنوين و همزمان با روز جهاني زمين پاک حاشيه رودخانه جاجرود پاکسازي شددر آستانه 3 ارديبهشت روز جهاني زمين پاک (22 آوريل)، به همت بانک اقتصادنوين و در راستاي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي، حاشيه رودخانه جاجرود در پارک ملي "خجير" با حضور رئيس سازمان حفاظت محيط زيست، معاون رئيس جمهور در امور زنان و خانواده و مديران و کارکنان بانک اقتصادنوين از زباله پارکسازي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصاد نوين، در اين مراسم که با حضور معصومه ابتکار معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان محيط زيست و شهيندخت ملاوردي معاون رئيس جمهور در امور زنان و خانواده و تني چند از مديران، معاونان و کارکنان اين بانک صبح روز جمعه، يکم ارديبهشت برگزار شد، دکتر ابتکار با اشاره به همکاري بسيار خوب بانک اقتصادنوين در ارتقاي شاخص‌هاي محيط زيست در عرصه‌هاي مختلف، به نقش بنگاه‌هاي اقتصادي در اين زمينه اشاره کرد و گفت: نقش بنگاه‌هاي اقتصادي در پيشبرد و بهبود وضعيت محيط زيست محوري و تعيين کننده است.
وي اظهار داشت: اقتصاد سبز، رشد سبز را در پي دارد، شعار امسال بنابر گفته مقام معظم رهبري "اقتصاد مقاومتي - اشتغال و توليد" است، بنابراين رشد اقتصاد بايد سبز باشد تا بتواند اشتغال سبز ايجاد کند؛ يعني مشاغلي که هم به رشد اقتصادي کمک کنند و هم منجر به بهبود شاخص‌هاي زيست محيطي و کاهش تخريب‌ها و آلودگي‌ها محيطي شوند.

شعبه سعدي اردبيل بانک اقتصادنوين به شعبه امام خميني (ره) اردبيل منتقل گرديد

با مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و با هدف بهينه سازي خدمات شبکه شعب، شعبه سعدي اردبيل بانک اقتصادنوين از روز شنبه 2 ارديبهشت ماه 1396 به شعبه امام خميني (ره) اردبيل منتقل گرديد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، از اين پس مشتريان شعبه سعدي اردبيل جهت دريافت خدمات از بانک اقتصادنوين مي‌توانند به شعبه خيابان امام خميني (ره) اردبيل اين بانک به آدرس اردبيل، خيابان امام خميني (ره)، چهار راه امام، نبش خيابان سرچشمه مراجعه کنند.
کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط نوين با شماره 48031000-021 در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوي سوالات مشتريان در اين خصوص هستند.

بازديد سرپرست منطقه هفت استان‌هاي بانک اقتصادنوين از پرديس نوين 2 در منطقه کوت عبدالله اهواز

بازديد سرپرست منطقه هفت استان‌هاي بانک اقتصادنوين از پرديس نوين 2 در منطقه کوت عبدالله اهوازدر ادامه ايفاي مسئوليت اجتماعي، بانک اقتصادنوين پرديس نوين 2 را در استان خوزستان در دست احداث دارد که اين پرديس به زودي به بهره‌برداري خواهد رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، همزمان با آغاز فصل بهار و به منظور آگاهي از روند احداث اين پرديس عليرضا قادري سرپرست منطقه 7 استان‌هاي اين بانک به همراه جمعي از مسئولان استاني از روند احداث پرديس نوين 2 در منطقه کوت عبدالله شهر اهواز بازديد کردند.
احداث پرديس نوين 2 در استان خوزستان بر اساس تفاهم‌نامه منعقده ميان بانک اقتصادنوين و صندوق ملي محيط زيست در منطقه کوت عبدالله شهر اهواز انجام مي‌شود که تاثير مستقيمي در بهبود شرايط اقليمي اين منطقه خواهد داشت.
بر اساس اين تفاهم‌نامه بانک اقتصادنوين 15 هزار اصله درخت در منطقه کوت عبدالله اهواز غرس مي‌کند.
بانک اقتصادنوين پيش از اين نيز در سال 94 بوستان پرديس نوين را در پارک طبيعت پرديسان تهران با حضور رئيس کل بانک مرکزي و رئيس سازمان حفاظت محيط زيست و مشارکت اين سازمان افتتاح کرده بود، که در ادامه اين رويکرد، دومين پرديس نوين در منطقه کوت عبدلله شهر اهواز با هدف بهبود وضعيت هواي منطقه احداث مي‌شود.

اهداي تجهيزات پزشکي به بيمارستان شهداي تجريش توسط بانک اقتصادنوين

اهداي تجهيزات پزشکي به بيمارستان شهداي تجريش توسط بانک اقتصادنوينبه مناسبت سالروز ولادت امام علي (ع) بانک اقتصادنوين يک دستگاه الکتروشوک را به بيمارستان شهداي تجريش اهدا کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، همزمان با ولادت مولاي متقيان حضرت علي (ع) بانک اقتصادنوين در راستاي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي‌اش در حوزه سلامت و بهداشت، يک دستگاه الکتروشوک را به بخش استريو تاکسي بيمارستان شهداي تجريش اهدا کرد.
دکتر غلامرضا محسني رئيس بيمارستان شهداي تجريش ضمن قدرداني از اين حرکت خداپسندانه بانک گفت: اين اقدام نشان از عملکرد مثبت بانک اقتصادنوين در امور خيريه و ايفاي مسئوليت در قبال جامعه است؛ چرا که باعث نجات جان بسياري از بيماران مي‌شود که اين اقدام هم خوشايند و هم اثرگذار است.
رئيس بيمارستان شهداي تجريش گفت: بانک اقتصادنوين اولين بانک خصوصي است که در زمينه کمک به اين بيمارستان اقدام کرده و اميدواريم کماکان حمايت اين بانک معتمد و بزرگ را براي ساير بخش‌هاي نيازمند داشته باشيم.

اعلام ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در شش ماه نخست سال 1396

ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين از 14 فروردين ماه 1396 تغيير كرد.
به گزارش روابط عمومي بانك اقتصادنوين، با هدف تسهيل ارايه خدمت به هموطنان عزيز و رفاه مشتريان، ساعت كار شعب اين بانك در شش ماه نخست با تغيير همراه خواهد بود که اين تغيير ساعت با توجه به شرايط اقليمي به تناسب با سبک زندگي متفاوت مي‌باشد.
بر اين اساس و با توجه به تغيير ساعت رسمي کشور، ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در شهرهاي تهران، کرج، اصفهان، شيراز، مشهد و تبريز در شش ماه نخست سال جاري براي مشتريان در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 16 و در روزهاي پنج‌شنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 13 خواهد بود.
ساعت کار شعب بانك اقتصادنوين در شش ماهه نخست سال 1396 در ساير شهرها براي مشتريان در روزهاي شنبه تا چهارشنبه در نوبت صبح از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 14 و در نوبت عصر از ساعت 17 تا 19 و در روزهاي پنج‌شنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 13 خواهد بود.
هموطنان عزيز براي کسب اطلاعات بيشتر در خصوص ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين مي‌توانند با مرکز ارتباط نوين با شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.

پيام نوروزي جناب آقاي سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد

بنام يزدان پاک و پروردگار خوبي‌ها
فرا رسيدن سال نو را به فرزندان عزيزم در بانک اقتصادنوين و شرکت‌هاي تابعه و همکاران خوبم در همه شرکت‌ها در سرتاسر ايران و دنيا تبريک مي‌گويم. سالي پر از خير و برکت، سلامتي و شادماني براي خودشان و خانواده‌هايشان آرزو مي‌کنم. اميدوارم که از گذشته‌ها درس بگيريم؛ مثل هر سال با نو شدن سال، فکر و انديشه تازه‌اي، حرکت تازه‌اي را در سازمان خود، در شرکت‌هاي خود، در مجموعه‌هاي خود و حتي در خانواده خود آغاز کنيم؛ سالي که پربار تر از سال قبل باشد.
من فکر مي‌کنم و اميدوارم که سال 96 براي بانک اقتصادنوين و زيرمجموعه‌هاي آن سال خيز دوباره‌اي به سوي پيشرفت و موفقيت هر چه بيشتر از گذشته باشد. ما سعي کرديم در سال 95، مقدمات و شرايطي را که اين خيز، جهش و حرکت در سال 96 انجام بشود، مهيا شود. به اميد اينکه نتيجه آنچه را که در سال 95 به کمک همکاران عزيز مان فراهم و آماده کرده‌ايم، در سال 96 به بار بنشيند و نتيجه اين تغييرات، تحولات و پيشرفت‌ها را همه همکاران بانک اقتصادنوين در پايان سال شاهد باشند و جشن بگيرند. در پايان مجددا آغاز سال نو را به يکايک عزيزانم در بانک اقتصادنوين، شرکت‌هاي وابسته، خانواده‌هاي اين عزيزان از صميم قلب تبريک مي‌گويم و برايشان سالي و سالياني سرشار از سلامتي، شادي و تندرستي آرزو مي‌کنم. انشاالله که همه موفق باشيد.
محمد صدرهاشمي‌نژاد
موسس و بنيانگذار بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي علي اصغر سفري

بنام خداي بهار آفرين      بهار آفرين را هزار آفرين
دوستان و عزيزان خوبم؛
سلام و وقت به خير
واقعا چه افسانه زيبايي است! آغاز سال نو با آغاز بهار، با طلوع طراوت، سرسبزي و شادابي طبيعت!
بايد که به اين حسن انتخاب و سليقه پدران و نياکانمان بباليم و افتخار کنيم. انتخابي که رويش و نوزايي طبيعت را نماد و نمونه تحول، سازندگي، حرکت و پويايي دانسته و نوروز ناميده است.
نوروز تجديد خاطره بزرگي است: خاطره خويشاوندي انسان با طبيعت. هر سال آن فرزند فراموش کار که، سرگرم کارهاي مصنوعي و ساخته‌هاي پيچيده خود، مادر خويش را از ياد مي برد، با يادآوري وسوسه آميز نوروز به دامن وي باز مي‌گردد و با او، اين بازگشت و تجديد ديدار را جشن مي‌گيرد. فرزند در دامن مادر، خود را باز مي‌يابد و مادر در کنار فرزند چهره‌اش از شادي مي‌شکفد، اشک شوق مي‌بارد و فريادهاي شادي مي‌کشد، جوان مي شود، حيات دوباره مي‌گيرد. با ديدار يوسفش بينا و بيدار مي‌شود.
نوروز دست مردم را مي‌گيرد و از زير سقف‌ها و درهاي بسته فضاهاي خفه لاي ديوارهاي بلند و نزديک شهرها و خانه‌ها، به دامن آزاد و بيکرانه طبيعت مي‌کشاند: گرم از بهار، روشن از آفتاب، لرزان از هيجان آفرينش و آفريدن، زيبا از هنرمندي باد و باران، آراسته با شکوفه، جوانه، سبزه و معطر از بوي باران، بوي پونه، بوي خاک، شاخه‌هاي شسته، باران خورده، پاک.
در آستانه نوروز و بهار تازه، بسيار خوشحالم از اينکه توانستيم با عنايت پروردگار متعال با همراهي، همدلي و همفکري دستاوردهاي تازه و افتخارات بيشتري در کارنامه درخشان خانواده بزرگ بانک اقتصادنوين ثبت کنيم.
از شما عزيزاني که اهتمام نموديد تا اين افتخارات و دستاوردها در کارنامه بانک هميشه نوينمان ثبت شود، خاضعانه و حق شناسانه تقدير و تشکر مي‌نمايم و دست‌هاي پر مهرتان را به گرمي مي‌فشارم.
مطمئنم که تلاش موثر و مجدانه مجموعه‌اي سخت کوش، مسئوليت‌پذير و کارآمد، همه و همه نويد از روزهاي بزرگ براي اولين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران را مي‌دهند.
آغاز سال جديد و بهار پرطروات را که نشان بهره‌مندي از زندگي و نماد بهره‌وري در کار و تلاش است را به شما و خانواده گراميتان شادباش مي‌گويم و رويش جوانه‌هاي اميد و شادي را در سراي پر مهرتان و سلامتي و سعادت را براي شما و خانوده گرانقدرتان از خداوند متعال آرزومندم و اميدوارم سال پيش رو سالي باشد پر از موفقيت و بهروزي و سربلندي براي خانواده بزرگ بانک اقتصادنوين.
دوباره آمد از راه- بهار سبز و زيبا
علي اصغر سفري
مديرعامل بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي سيامک دولتي

بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام.
سال جديد را خدمت همکاران عزيزم تبريک و تهنيت عرض مي‌کنم. براي همه همکاران عزيز و خانواده محترمشان آرزوي سلامتي و توفيق روزافزون دارم.
سال 95 با همه چالش‌ها و پستي و بلندي‌هايي که داشت، بحمدلله با موفقيت در بانک اقتصادنوين به پايان رسيد و در سال 96 اميدواريم که با تلاش و همراهي و همدلي همه شما عزيزان، شاهد موفقيت‌هاي بيشتري براي بانک باشيم. قطع يقين بانک اقتصادنوين به عنوان بخشي از مجموعه اقتصادي کشور وظايفي بر عهده دارد که اگر به آن وظايف درست عمل کند، مي‌تواند نقش مؤثري را در بهبود وضعيت اقتصادي ميهن عزيزمان، ايران ايفا بکند. به همين دليل من توصيه مي‌کنم و تاکيد دارم که انشاالله همه همکاران ارجمندمان با يک عزم جدي فعاليتي را از ابتداي سال 96 آغاز کنند و همراه با برنامه‌هاي مديريت عالي بانک، تلاش داشته باشند که اهداف بانک را محقق کنند که بخشي از اهداف کلي اقتصادي کشور خواهد بود و اين را بايد بدانيم که تلاش و همدلي و همراهي همه عزيزان مي‌تواند در آينده اقتصادي کشورمان مؤثر باشد.
با تبريک مجدد سال 96 به همه شما عزيزان، اميدوار هستم با هم و براي هم بتوانيم بانک اقتصادنوين را به عنوان يک بانک موفق در کشور معرفي نماييم و نقش سازنده خود را در اقتصاد کشور به درستي ايفا کنيم.
پاينده و پيروز باشيد.
سيامک دولتي
رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين

اعلام شعب كشيك نوروزي بانک اقتصادنوين

شعب کشيک بانک اقتصادنوين در تعطيلات نوروز آماده ارايه خدمت به هم‌وطنان عزيز خواهند بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شعب منتخب اين بانک در تهران و شهرستان‌ها روزهاي دوم و سوم فروردين 1396 مفتوح بوده و آماده ارايه خدمت به مشتريان گرامي هستند.
شعب منتخب نوروزي اين بانک در اين دو روز از ساعت 9 صبح الي 13 آماده ارايه خدمت به مشتريان مي باشند.
شعب تئاتر شهر، تجريش، تهرانپارس، سعادت آباد، صادقيه، فاطمي، ميدان نبوت، نازي آباد، ونک و ميدان هفت تير به عنوان شعب منتخب تهران بانک اقتصادنوين در تعطيلات نوروز مفتوح هستند.
همچنين شعب ارتش تبريز، سرداران اروميه، ميدان‌آزادي اصفهان، گلشهر کرج، امام بوشهر، احمدآباد مشهد، کيانپارس اهواز، زند شيراز، ميدان آزادي قزوين، بلوار امين قم، بلوار پاسدران سنندج، بانه، بلوار جمهوري کرمان، گرگان، گلسار رشت، فرهنگ ساري، طبرسي بابل، آمل، نور، شهيد نظري بندرعباس، شريعتي همدان، مطهري يزد و مرکز تجاري کيش نيز به عنوان شعب شهرستان اين بانک در تعطيلات نوروز 1396 آماده ارايه خدمت به مشتريان بانک اقتصادنوين خواهند بود.

با حضور رئيس کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران برندگان دومين جشنواره نقد صنعت بانکداري با محوريت بانک اقتصادنوين معرفی شدند

با حضور رئيس کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران برندگان دومين جشنواره نقد صنعت بانکداري با محوريت بانک اقتصادنوين معرفي شدندهمزمان با برگزاري مراسم اختتاميه دومين جشنواره "نقد صنعت بانکداري- با محوريت بانک اقتصادنوين" برگزيدگان اين جشنواره مورد قدرداني قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مراسم اختتاميه اين جشنواره با حضور رئيس کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، جمعي از مديران عامل بانک‌هاي دولتي و خصوصي، اعضاي هيات مديره، مديرعامل، معاونين، مديران و رساي شعب بانک اقتصادنوين و مديران عامل شرکت‌هاي وابسته اين بانک، اعضاي شوراي داوري و نمايندگان رسانه‌هاي گروهي برگزار شد.
در اين مراسم رئيس کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران ضمن ابراز خوشحالي از حضور در دومين جشنواره نقد صنعت بانکداري با محوريت بانک اقتصادنوين و ابراز اميدواري براي استمرار برگزاري اين جشنواره از بانک اقتصادنوين براي اين ابتکار عمل ارزشمند و استمرار آن قدرداني کرد و گفت: برگزاري اين جشنواره فضاي مناسبي را براي شناخت مسايل و مشکلات حاکم بر نظام بانکي فراهم مي‌کند و در چنين شرايطي مي‌توان راهکار مناسب را براي حل اين مشکلات و معضلات پيدا کرد.

صفحه: بعدي 1

تعداد اقلام اطلاعاتي در اين بخش : 1248
درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
جشنواره کارت هديه
مسابقه عکاسي پدرانه
بيمه سپرده‌گذاران
فروش آنلاين کارت هديه
سامانه فرابانک نوين
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
موبايل بانک
 خدمات بانكداري الكترونيكي
 باشگاه وفاداري نوين
مناقصه و مزايده‌هاي بانک
امور سهامداران
جشنواره نقد صنعت بانکداري با محوريت بانک اقتصادنوين
شرکت ارتباطات آواي سلام مهر نوين
گاري نوين
  معاملات برخط سهام
نقشه جغرافيايي شعب
 پليس فتا
 آمار بازديدكنندگان