چچ

گروه خدمات مشاوره بانکداری شرکتی

بانک اقتصادنوین، به عنوان اولین بانک ارایه دهنده خدمات بانکداری شرکتی و به منظور پاسخگویی شایسته تر به نیاز مشتریان و پی‌ریزی مشارکتی پایدار و ارزش آفرین، ارایه خدمات مشاوره را در دستور کار قرار داده است. هدف اصلی ارایه مشاوره، طراحی راه‌حل های تخصصی و پاسخگویی به نیاز های پیچیده کسب و کارها و و فرصتهای بهبود برای شرکتها است. گروه خدمات مشاوره بانکداری شرکتی با بهره‌گیری از مشاوران کارآزموده آماده است تا در قالب جلسات حضوری یا استفاده از بسترهای مجازی، برای هریک از بخش های مختلف اقتصادی، دانش و تجربه خود را به اشتراک گذارد.

خدمات مشاوره‌ای (Advice) برای مشتریان شرکتی، با رویکرد توصیه‌ای، فرآیندی و مبتنی بر فرصت‌یابی طراحی گردیده است. مشتریان می‌توانند نوع خدمات مشاوره ای مورد نیاز خود را انتخاب کنند و از طریق کانالهای ارتباطی به صورت فردی یا گروهی از تجارب، دانش و تخصص مشاوران بانک اقتصاد نوین بهره‌مند گردند.

بر این اساس درخواستها، نیازها و مسائل بانکی و مالی با تاکید بر آموزش نحوه استفاده از خدمات و محصولات و پاسخگویی به ابهامات و پرسش ها در خصوص فرآیندهای کاری پیش و حین دریافت خدمات و محصولات و نیازهای مشتریان در اولویت قرار دارند.

مشتریان گرامی می‌توانند در سرفصل‌های ذیل مشاوره‌های تخصصی دریافت نمایند:

  • اعتبارات و تسهیل تجارت
  • روشهای پرداخت و فناوری های مالی
  • ابزارها و فرایندهای تامین مالی از بازار سرمایه
  • خدمات بیمه ای
  • صرافی و بانکداری بین الملل
  • حقوقی در خصوص مسائل بانکی / مالی
  • سرمایه گذاری

بر اساس تدابیر اندیشیده شده مشتریان می‌توانند از تحلیل‌های روزآمد در خصوص مسائل جاری کسب و کار و فرصت و ظرفیت های پیش رو و در دسترس از طریق بولتن ها و گزارش های تحلیلی بهره‌مند گردند.

آدرس کوتاه شده:
خدمات
سرمایه گذاری
تسهیلات و اعتبارات
بانکداری بین الملل و خدمات ارزی
بانکداری شرکتی
طرح و جشنواره‌ها
سایر خدمات

اپلیکیشن همراه نوین

موبایل بانک اقتصادنوین

دانلود pwa دانلود