۱۳۹۹/۰۷/۱۲ ۴۴۰
چچ
2KLYrtix2YrZhiDZgdix2LXYqiDYqNmH2LHZh+KAjNmF2YbYr9mKINin2LIg2KzZiNin2YrYsiDZh9i02KrZhdmK2YYg2KzYtNmG2YjYp9ix2Ycg2K3Ys9in2KjigIzZh9in2Yog2YLYsdi24oCM2KfZhNit2LPZhtmHINm+2LPigIzYp9mG2K/Yp9iyINio2KfZhtmDINin2YLYqti12KfYr9mG2YjZitmG

آخرین فرصت بهره‌مندی از جوایز هشتمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوین

آخرین فرصت بهره‌مندی از جوایز ارزنده هشتمین دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز (ریالی) بانک اقتصادنوین تا هجدهم مهرماه جاری است.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این جشنواره که شش روز دیگر به پایان می‌رسد، به‌پاس قدردانی از مشارکت خیرخواهانه هم‌وطنان عزیز، به‌قید قرعه 10 جایزه یک میلیارد ریالی، 20 جایزه 500 میلیون ریالی، 50 جایزه 100 میلیون ریالی و میلیاردها ریال جوایز نقدی دیگر به سپرده‌گذاران نیک‌اندیش این بانک اهدا خواهد شد.

طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده، از هر 10 نفر واجد شرایط شرکت در قرعه‌کشی، یک نفر برنده جوایز ارزنده بانک اقتصادنوین خواهد بود. حداقل موجودی برای شرکت در جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوین 500 هزار ریال است و به ازای هر 500 هزار ریال در هر روز یک امتیاز برای صاحب حساب منظور می‌شود.

با توجه به لزوم کاهش ترددهای غیرضروری به دلیل شیوع ویروس کرونا، مشتریان بانک اقتصادنوین که علاقه‌مند به مشارکت در این سنت پسندیده هستند، می‌توانند با فعال‌سازی اینترنت‌بانک خود به‌صورت غیرحضوری یا با استفاده از سایر خدمات الکترونیکی این بانک مانند اپلیکیشن‌ همراه‌نوین و... نسبت به افزایش موجودی حساب‌های قرض‌ا‌لحسنه پس‌انداز خود اقدام کنند و از هم‌اکنون شانس خود را برای برنده شدن در این جشنواره افزایش دهند.

گفتنی است، منابع حاصل از سپرده‌گذاری مشتریان سخاوتمند بانک اقتصادنوین در حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز، به‌صورت کامل صرف اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به جوانان، مددجویان و سایر اقشار نیازمند جامعه می‌شود.

هم‌وطنان ارجمند می‌‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتریان بانک اقتصادنوین به شماره 48031000-021 تماس حاصل کنند.

آدرس کوتاه شده: