۱۳۹۹/۱۱/۲۸ ۱۰۰۱
چچ
2K/Ysdiu2LTYtCDYtNix2YPYquKAjNmH2KfZiiDZhNmK2LLZitmG2q8g2KfZgtiq2LXYp9iv2YbZiNmK2YYg2Ygg2KrYp9mF2YrZhiDYs9ix2YXYp9mK2Ycg2YbZiNmK2YYg2K/YsSDZhdmK2KfZhiDYqNix2KrYsdmK2YYg2LTYsdmD2KrigIzZh9in2Yog2KfZitix2KfZhg==

افتخاری دیگر برای گروه مالی اقتصادنوین

درخشش شرکت‌های لیزینگ اقتصادنوین و تامین سرمایه نوین در میان برترین شرکت‌های ایران

شرکت‌های لیزینگ اقتصادنوین و تامین سرمایه نوین از جمله شرکت‌های گروه مالی اقتصادنوین در بیست و سومین رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران به ترتیب موفق به کسب رتبه نخست در «شاخص بازده فروش» و «شاخص بهره‌وری کل عوامل» در گروه واسطه‌گری‌های مالی شدند.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، براساس گزارش گروه کارشناسی رتبه‌بندی IMI-100 در بیست و سومین دوره رتبه‌بندی 500 شرکت برتر کشور که توسط سازمان مدیریت صنعتی در 26 بهمن‌ماه سال جاری در محل همایش‌های صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، شرکت لیزینگ اقتصادنوین توانست برای نخستین بار، در میان شرکت‌های بزرگ گروه واسطه‌گری مالی، مقام نخست از نظر بازده فروش را از آن خود کند.
در این دوره، شرکت لیزینگ اقتصادنوین با چهار رتبه صعود نسبت به دوره پیش، توانست در بین 14 شرکت گروه واسطه‌گری‌های مالی به‌عنوان پیشتاز از نظر بازده فروش (105.21درصد) مفتخر به دریافت لوح شود. این درحالی است که میانگین صنعت در شاخص بازده فروش، 62 درصد بوده است.
همچنین، شرکت لیزینگ اقتصادنوین، در این دوره، نسبت به دوره گذشته، در شاخص سود قبل از کسر مالیات 9.3 و در شاخص ارزش افزوده 1.4درصد رشد را نیز تجربه کرده است.

رتبه اول "تامین سرمایه نوین" در شاخص بهره‌وری

گروه تأمین سرمایه نوین با نماد بورسی "تنوین" به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت تامین سرمایه کشور نیز بر اساس عملکرد و صورت‌های مالی سال 1398 موفق به کسب رتبه اول "شاخص بهره‌وری کل عوامل در گروه واسطه‌گری‌های مالی" شد.
گفتنی است سازمان مدیریت صنعتی هر ساله بر اساس میزان فروش و عملکرد مالی شرکت‌ها و موسسات تجاری و با استناد به صورت‌های مالی تایید شده اقدام به رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران از میان 500 شرکت بزرگ و تأثیرگذار در اقتصاد کشور می‌کند که مهم‌ترین هدف آن شناسایی جایگاه بنگاه‌های اقتصادی و گروه‌های صنعتی و همچنین گسترش رقابت بین بنگاه‌های اقتصادی و کمک به سیاست‌گذاران اقتصادی کشور است.

آدرس کوتاه شده:

اپلیکیشن همراه نوین

موبایل بانک اقتصادنوین

نسخه pwa دانلود